Kısa Filmler #002


Son birkaç haftadır onlarda video geldi geçti. Bunlardan bazıları çok hoşuma gitti. Hatta üşenmez toplayabilirsem birde reklam bölümü hazırlayacağım. Ama daha önce iki tane kısa film ekledim. Umarım hoşunuza gider. Birincisi bir sanat dergisinde görmüştüm. Yazıda yönetmen devamınıda çekmek istediğini söylüyordu. Başarılı ve emek dolu bir çalışma olmuş. Fusion ve Lightwave kullanılarak hazırlanmış ayrıca HD çekilmiş.
İkincisi ise schweppes film festivalinde gösterildiğini okuduğum bir kısa film ismi “Signs”. Gerçekten de ismini hakediyor. Espirili, natürel ve duygusal bir film. Bir önceki film arı gibi sokuyor ama bu daha çok kelebek diyebiliriz. (Gerçi kelebeklere yakından bakan ne kadar çirkin bir yaratık olduğunu görür. Davulunda sesi uzaktan hoş gelir.)

Uzun süredir ilk kez bir post atıyorum. Heyecanla doluyum. Hı? Ne? Yok ne heyecanı, uzun süredir draft tuttuğum bir yazıyı artık gönderiyim dedim. Atlınıda şimdi bu yazıyla birlikte birçok çöp kelimeyle doldurmuş olacağım. Bu cümleleri yol kenarındaki kaldırım taşlarına da benzetebilirim bu yüzden. Maksat derli toplu düzenli görünsün. Hani insanlar bişi yapmışım gibi hissetsinler. Yoksa kime ne benim buraya ne yazdığımdan hatta ve hatta ne lüzumu var yukarıdaki görüntülerden sonra burdakileri okumaya. Sevgili çılgın eşim diğer bilgisayarda karaoke altyazı hazırlarken benimde yapacak tonla işim olmasına rağmen burdaki aptal başlıkla uğraşıyorum.
Hayat devam ediyor. Cidden. Siz takılmayın bu yazıya ve hatta buraya kadar okumuşsanız vaktinize hakkaten de yazık ettiniz. Görecek şeyler yukarıdaydı zaten.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s